L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Tijdens hun verblijf in L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC Medellín villa van 250 m² kunnen gasten genieten van een bubbelbad of een bezoek brengen aan de Cerro Nutibara, op 2 km verderop.
Het district Belen ligt op rijafstand van 10 minuten van dit vakantiehuis en je kunt het Laureles Park binnen 9 minuten wandelen ervan bezoeken. Deze 7-badkamer villa bevindt zich op afstand van 2,1 km van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Medellín. Deze 7-slaapkamer L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa bevindt zich in de Laureles wijk, binnen 15 minuten rijden tot culturele plekken zoals het Museum of Antioquia.
Gebruikmakend van een complete keuken, kunnen gasten profiteren van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, keukengerei. PaloSanto Restaurante Bar ligt op slechts 200 meter verwijderd van L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa en biedt Zuid-Amerikaanse gerechten aan. Laureles busstation bevindt zich op een korte afstand van deze accommodatie en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.
- Luchthavens
- Vliegveld Medellin Enrique Olaya Herrera4,9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Jacuzzi
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa van de luchthaven Medellin Enrique Olaya Herrera?
De luchthaven Medellin Enrique Olaya Herrera en L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa kun je aanbevelen?
Gasten van L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa kunnen eten in PaloSanto Restaurante Bar restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa toe?
L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa accepteert betalingsmethoden zoals Mastercard, Visa en American Express. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa verblijven. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van L1 7BR Laureles House rooftop jacuzzi AC villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.